Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac júl zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
41%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 523 užívateľov.
hits
NOVINKA | 5.9.2014 12:00 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Aké hlasné môže byť Echo?

Zistia to Hľadači duší a vy na to môžete prísť spolu s nimi.

Séria Hľadači duší od úspešnej autorky Nesmrteľných sa začala tým, že sme spoznali Daire Santosovú. Jej matka sa nazdáva, že jej dcéra nie je psychicky v poriadku, pretože sa jej posmievajú havrany, prenasledujú ju zvláštne žiariaci ľudia, čas sa okolo nej zastavuje, v snoch ju máta chlapec s nebesky modrými očami. Daire sa kvôli tomu musí na istý čas odsťahovať k starej mame, ktorú nikdy v živote nestretla. Čo sa však nestane, jej stará matka vo všetkých tých Dairiných predstavách a snoch objaví akési volanie osudu a oznámi svojej vnučke, že je Hľadačkou duší, čiže dokáže prechádzať medzi svetom živých a mŕtvych. Jej úlohou je nielen prijať svoje mystické dedičstvo, ale aj zničiť mocného nepriateľa a taktiež sa vysporiadať s tým, keď stretne chlapca zo svojich snov, Dacea.Alyson Noël je obľúbenou autorkou young adult fantasy románov. Narodila sa a vyrástla v Orange County v Kalifornii a po ukončení školy sa presťahovala do gréckych Mykén. Odtiaľ sa po niekoľkých rokoch dostala do Manhattanu, kde pracovala ako letuška. V tom čase i napísala svoj debut. V súčasnosti žije opäť v O. C., aj so svojím manželom, a stala sa profesionálnou spisovateľkou. Na konte má osemnásť románov či noviel. V sérii Hľadači duší vyšli štyri knihy, a to Fated, Echo, Mystic a Horizon. Na Slovensku sa prekladania tejto série zhostilo vydavateľstvo Slovart a prinieslo prvú časť, Osud. Teraz na trh uvedie aj druhý diel – Echo. Na pultoch kníhkupectiev ho nájdete od 15. 10. 2014 a bude mať pôvodnú obálku.

Oficiálna anotácia:

Očakávané pokračovanie paranormálneho románu Osud zo štvordielnej série Hľadači duší od Alyson Noël - najpredávanejšej autorkytínedžerských kníh. 

Daire je poslednou v línii Hľadačov duší a vedomosti o jej poslaní a dare majú ešte mnoho trhlín. Na intenzite naberá jej magický tréning aj láska k Daceovi. Keď sa však dozvie, že jeho vzťahy s Richterovcami sú oveľa pevnejšie, ako si myslela, začína pochybovať, či láska naozaj všetko prekoná. Dace si uvedomuje, že za svoj život vďačí len temným silám Richterovcov, ktorí sú rozhodnutí použiť jeho lásku k Daire ako zbraň proti zaľúbencom. Dace je ochotný riskovať čokoľvek, aby ochránil dievča, ktoré miluje – vrátane vlastného života. Ale dovolí mu to Daire? A čo keď ho to bude stáť nielen život, ale i dušu?

Tento titul bol nominovaný na cenu Teen Choice Book of the Year 2013 a je vhodný pre čitateľov od 15 rokov.

ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: hladaci dusi, alyson noël, slovart, osud, echo


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.232.186.117
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)