Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac apríl zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
37%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
18%
áno
16%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
17%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 438 užívateľov.
hits
NOVINKA | 6.11.2014 21:11 | KOMENTÁRE [0]
PODUJATIE: BIBLIOTÉKA PEDAGOGIKA 2014

Svet kníh je jednoducho čarokrásny. Tak prečo v ňom chvíľku nepobudnúť?

Pod slovným spojením Bibliotéka Pedagogika 2014 sa ukrýva 22. ročník medzinárodného knižného veľtrhu v Inchebe v Bratislave. Do sveta kníh sa obyčajne môžete ponoriť až na 4 dni a aj program, ktorý si pre vás organizátori veľtrhu pripravili, láka nielen bežných návštevníkov, ale aj knižných gurmánov.

Bibliotéka Pedagogika 2014 sa návštevníkom prihovorila už dnes, teda 6. novembra, a prihovárať sa vám bude i zajtra či cez víkend, teda do 9. novembra, kedy by vám mal dať 22. ročník definitívne zbohom.

Smútiť však nebudete musieť, pretože Bibliotéka Pedagogika sa vráti opäť o rok, a to v rovnako pompéznom šate!A čo môžete na tomto podujatí vlastne vidieť?

Tak ako po iné roky i tento vám organizátori ponúkajú špeciálnu výstavu vzdelávania a didaktickej techniky Pedagogika, ktorá je primárne zameraná na prezentáciu učebníc, vzdelávacích softvérov i školských pomôcok. Výstavu, samozrejme, sprevádzajú rôzne prezentácie knižných titulov pre všetky vekové generácie, ale aj stretnutia s obľúbenými autormi, autorské čítania, divadelné predstavenia pre najmenších, literárne i výtvarné dielne a atraktívny sprievodný program.

Fanúšikom Martinusu Ceny Fantázie prináša Bibliotéka Pedagogika každý rok okázalé (v dobrom slova zmysle) vyhodnotenie aktuálneho súťažného ročníka, a to hneď v niekoľkých sympatických súťažných kategóriách, a milovníkom dobrých fantastických knižných titulov zase popredné vydavateľstvá, medzi ktoré patrí napríklad i vydavateľstvo Slovart či Albatros, prezentácie najnovších kníh i besedy s ich autormi.

Ak teda máte cestu do Bratislavy, alebo v Bratislave už dávno ste, nájdite si kúsok voľného času a príďte sa pozrieť do čarovnej krajiny, ktorá sa ukrýva za názvom Bibliotéka Pedagogika 2014. Naozaj neoľutujete.

Stále váhate? Dovoľte, aby sme vám poradili. Krstiť novú knihu bude nielen Zuzana Csontosová, ale aj Peter Karpinský, čiže dvaja v súčasnosti veľmi atraktívni a naozaj kvalitní autori literatúry pre deti a mládež. Nuž a my vieme, že ich krsty bývajú pozoruhodne čarokrásne.A zastaviť sa oplatí aj pri stánku Antikvariátiku.sk, ktorý si pre vás pripravil výstavu starých máp, grafík či tlačí z 19. storočia. Ktovie, možno v nich nájdete inšpiráciu pre ďalšiu Stredozem ;). Tak teda hor sa na draky a letíme!!!

Bibliotéka 2014: Dado Nagy pozýva!


ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií PODUJATIE

Tagy: fantasy, sci-fi, horor, biblioteka pedagogika 2014, albatros, slovart


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.95.63.218
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)