Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac február zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
39%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
17%
áno
15%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
16%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 494 užívateľov.
hits
NOVINKA | 28.1.2015 19:40 | KOMENTÁRE [0]
KNIHA: Slib Čarodějného krále

Nebezpečná kniha, ktorá sľubuje moc Čarodejného kráľa, a dvaja drsní žoldnieri stratení v démonmi prelezených pustinách!

Ak zlúčite názov Forgotten Realms s menom R. A. Salvatore, pretrepete a zamiešate, väčšinou bude mať vzniknutá zmes čiernu pokožku, biele vlasy, elfské uši, dva scimitary a čiernu pantericu. Väčšinou. Niekedy tiež môžete miešať dvoch žoldnierov, ktorí sa upísali tomu, že sa postavia temnote.

Práve oni sú hrdinami novej trilógie vyššie menovaného amerického bestselleristu, ktorá práve dobýva tuzemské knižné pulty. Po nedávnom vydanom Služebníkovi krystalu prichádza nakladateľstvo FANTOM Print s pokračovaním nazvaným Slib Čarodějného krále. A rovnako, ako to bolo s minulým dielom, i tentoraz sa budú diať veci!

V prvom rade: objavila sa veľmi nebezpečná kniha, ktorá sľubuje moc samotného Čarodejného kráľa. Kniha, ktorú niekto šikovne na pár století zašantročil, pretože kto má vládychtivé chúťky a otvorí ju, aby sa poučil, ako ich premeniť na realitu, väčšinou zomrie nepeknou a krutou smrťou. To ale neznamená (ako už to tak obvykle býva), že sa o to egomaniaci všetkého druhu, rás i vyznaní nepokúšajú.

V druhom rade: dračie patrónky vyslali oboch žoldnierov, čiže ľudského zabijaka Artemisa Entreriho a temného elfa Jarlaxla, do krevelských pustín, ktoré už nejakú dobu trpia zvýšenou prítomnosťou démonov. Dračiciam prišlo, že by sa táto podarená dvojica mohla nielen postaviť starobylému zlu, ale rovnako sa s ním popasovať, a keď jej bude padať karta, aj zvíťaziť. Fandíme im - šanca, že sa z tohto súboja odplazia temné sily po štyroch, je veľmi vysoká!
Oficiálna anotácia:

Kniha byla dobře schovaná. Její stránky slibovaly moc samotného Čarodějného krále. A když byla nyní nalezena, ani skutečnost, že každý, kdo ji otevře, zemře, nezabrání tomu, aby o ni lidé bojovali.

Vítejte v Krevelech! Z pověření dračích patronek zamířili lidský zabiják Artemis Entreri a jeho společník, temný elf Jarlaxl, do démony prolezlých pustin. Netrvá dlouho a ocitnou se přímo uprostřed konfliktu mocných sil, které by je nejraději zabily – anebo ještě hůř... Ale Entreri a Jarlaxl nejsou obyčejní potulní žoldáci a starodávné zlo a zavilé krevní msty divokých Krevelů možná narazily na rovnocenné protivníky.Kniha Slib Čarodějného krále vychádza v preklade Kateřiny Niklovej v brožovanej väzbe. O obálku sa postaral Todd Lockwood a knihu nájdete vo svojich kníhkupectvách od dnešného dňa, 28. januára.
ZDROJ: tlačová správa nakladateľstva FANTOM Print


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií KNIHA

Tagy: forgotten realms, r.a.salvatore, sluzebnik krystalu, fantom print, slib carodejneho krale


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.227.252.191
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)