Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac november zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 543 užívateľov.
hits
NOVINKA | 7.9.2015 15:32 | KOMENTÁRE [0]
PODUJATIE: Fantasy svet na IstroCone a Comics Salóne 2015

Tento ročník najväčšieho komiksového, herného i fantastického festivalu bude iný ako tie predošlé. A my vám povieme, prečo!

Tento rok sa stretneme 18. až 20. septembra v priestoroch DK Ružinov v Bratislave. Nové priestory ponúkajú nielen nové avantúry, ale aj zaujímavé programové línie. My sme si pre vás pripravili jedno malé prekvapenie. To začalo oznámením, že sa na vás budeme tešiť nielen na špeciálnom literárnom workshope, ale i na panelovej diskusii s vydavateľstvom Slovart a jeho editorom Erikom Fazekašom.

Ak ste však zvedaví na to, ako vlastne funguje taký komiks, čo všetko musí o jeho štruktúre vedieť nielen scenárista, ale aj ilustrátor, ako a kde môžete svoje výtvory publikovať a či sa dá z platu umelca vyžiť, tak nás i našu trojicu zaujímavých hostí navštívte priamo na Comics Salóne 2015, pretože práve o tomto a aj všeličom inom bude nielen rečniť, básniť, snívať či skladať potulné piesne.

Dámy a páni, superhrdinovia, okúzľujúce shoujo slečny, milí čarodejníci, požierači duší, ale aj milovníci komiksov vo všeobecnosti, a to bez ohľadu na ich typológiou, týmto netradičným pozvaním si vás dovoľujeme nalákať na našu špeciálnu panelovú diskusiu i komiksový workshop, a to v piatok i v sobotu v celkom sympatický čas a so zárukou komiksovej kvality.Tešiť sa na vás budeme nielen my, ale aj Mgr. art. Kristína "KiuBe" Javornická, Rita "Reetha" Földessy a Brian "Sensej" Terrero.

Prvý komiksový medailónik:

Mgr. art. Kristína Javornická, známa pod umeleckým menom KiuBe, vyštudovala odbor Režisér animovaného filmu na Filmovej fakulte Vysokej školy múzických umení. V súčasnosti pracuje ako živnostník v oblasti digitálneho spracovania dát a tlače. Pokiaľ ste sa už s jej umeleckým menom stretli, môže za to jej zvýšená aktivita pri práci na rôznych zaujímavých projektoch, a to vrátane cosplayu.

Má rada kávu, dlhý spánok, stromy (samozrejme bez mravcov a inej jej podobnej hávede), hurmikaki, Starcraft, alternatívny rock (v tomto prípade sa počúva naozaj všetko) či plávanie. Pozor, laktózou ani orechmi si u nej naozaj neškrtnete. A ak zistíte, že nemá v mobile internet, berte radšej nohy na plecia!Táto energiou prekypujúca dáma sa k vám prihovára aj prostredníctvom svojich optimistických ilustrácií, a to či už ide o prestížnu literárnu súťaž Medziriadky, alebo tvorbu pre deti. Podobne ako ona, aj jej portfólio má čo ponúknuť. A podobne ako my, aj táto popredná animátorka sa na vás teší na Comcis Salóne 2015!KiuBe - portfólio (klik!)

KiuBe - instagram (klik!)

KiuBe - Facebook (klik!)

Online komiks - Apeironcomic.wix.com (klik!)Fotky a obrázky ©stránky KiuBe


ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií PODUJATIE

Tagy: comics salon, istrocon, manga, komiks, fantasy


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 3.238.107.166
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)