Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 604 užívateľov.
hits
NOVINKA | 13.8.2008 04:56 | KOMENTÁRE [0]
HEREC: Daniel Radcliffe o poslednom filme

Herec, ktorý stvárňuje Harryho Pottera, konečne vyslovil pre médiá svoj názor na to, že bude posledná kniha, Dary smrti, rozdelená vo filmovej podobe na dve časti.

„Mal som tušenie, že sa to stane, a tak som nadšený, že sa to vyplnilo,“ povedal Dan. „Stratili by ste mnoho, keby bol natočený len jeden film – nemôžete si dovoliť prepásť toľko materiálu. V štvrtom a piatom filme bolo dostatok materiálu, ktorého sme sa mohli zbaviť bez toho, aby sme zmenili samotný príbeh. Ale v siedmom filme nevidím žiadnu vedľajšiu dejovú líniu, ktorá by sa dala vystrihnúť s tým, že bude story pokračovať v normálnych šľapajách,“ dodáva Dan. „Snažil som sa potlačiť myšlienky na to, ako by sa to dalo vtesnať do jedného filmu.“

Posledná zložka série o Harrym Potterovi bude mať teda dve časti – prvej sa dočkáme 19. novembra 2010, druhá zavíta do kín v lete 2011. Problém bude ale v tom, ako spomína Radcliffe, aby scenárista našiel bod, kedy skončí prvá časť. „Samozrejme, teraz bude výzvou, – a toto bude úloha pre bystrejších, než som ja, – nájsť zlomový bod, pretože v knihe nie je žiaden zreteľný zlomový bod uprostred príbehu, kde si môžete povedať: ,Och, tu je to miesto, kde môžeme začať dvojku.‘ Musí to byť vygradovaná a neúprosná príprava na impulz v príbehu, a nie iba miesto, pri ktorom zanecháte divákov. Som si ale istý, že jeden taký impulz nájdu.“

Daniel je viac-menej zaneprázdneným hercom. Minulý rok točil v Austrálii drámu „December Boys“, v Británii vojnový film „My boy Jack“ a nezabúdame ani na jeho kontroverzné divadelné predstavenie „Equus“, v ktorom sa na javisku premával nahý. Ako to zatiaľ vyzerá s Danovým rozvrhom na najbližších pár rokov? „Keď dokončím šiesty film, ktorý práve točím, chcem na chvíľu vypnúť. Aj pomocou Equus na Broadwayi. A potom nastúpim na snímky o Daroch, ktoré natočíme naraz už začiatkom budúceho roku,“ povedal Daniel.

Posledné 2 filmy bude mať pod taktovkou opäť David Yates, režisér, ktorý natočil i Fénixov rád a aktuálne pracuje na Polovičnom princovi. Keď sme už pri šiestom pokračovaní, s jeho natáčaním sa pomaly finišuje. Aktuálne sa vraj točia scény na Astronomickej veži, čo nám potvrdili aj fanúšikovia, ktorí sa zúčastnili na natáčaní. „Pred tým, než sme tam vôbec vstúpili, nám vzali fotoaparát a museli sme podpísať dohodu o mlčanlivosti. WB si chcú byť istí, že sa ohľadom filmu a jeho mágie nedostane niečo von. Videli sme pár vecí, ktoré ale nemôžeme zverejniť, až pokým nebude premiéra. Sorry, fakt nechcem skončiť v Azkabane, hehe,“ prezradil nám zdroj. Produkčná spoločnosť sa snaží silou-mocou uchrániť svoje dielo, čo sa jej napokon aj darí.

Zatiaľ nám nezostáva nič iné, iba počkať, pokým film Harry Potter a Polovičný princ pripláva do slovenských kín. A to bude (dúfajme) 27. novembra tohto roku.ČLÁNOK PRIDAL: peter394
Ďalšie novinky z kategórií HEREC

Tagy: harry potter


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.232.127.73
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)