Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 604 užívateľov.
hits
NOVINKA | 11.11.2010 02:09 | KOMENTÁRE [0]
HRA: Spustený web k Dragon age II.

Do vyjdenia hry Dragon age II. ostáva ešte pár mesiacov. Už teraz ale tvorcovia spustili oficiálny web ku hre, na ktorom sa môžete dozvedieť veľa základných informácií a noviniek.

Pre tých, ktorí sú menej jazykovo zdatní, existuje i "mutácia" oficiálneho webu Dragon Age 2 , kde nájdu prakticky všetky dostupné informácie o hre zverejnené na anglickom originály, ale samozrejme v češtine. EA Czech ju spustilo 1O. novembra 2010.

Názov Dragon age II. je už známy. Hra sa bude volať Vzestup k moci a dátum vydania je ohlásený na 8. marca 2011 v Severnej Amerike a 11. Marca 2011 v Európe.
Už teraz si však môžete predobjednať Dragon Age™ II Bioware Signature Edition, s ktorou získate navyše exkluzívnu digitálnu výzbroj do hry, bonusovú postavu a misie.

Príbeh Dragon age II. sa bude odohrávať v kraji Free Marches, ale dejová zápletka bude úzko spojená s prístavným mestom Kirkwall ktoré kedysi bývalo centrom obchodu s otrokmi. Príbeh sa odohráva v čase vpádu Nákazy do Fereldenu, keď svet ohrozujú zplozenci a iné nebezpečenstvá. Na začiatku budete zúboženým uprchlíkom s jediným cieľom – prepracovať sa až na vrchol moci ako všetkými uctievaný ochranca zeme.

Pre tých, ktorí si obľúbili Dragon age I. je dobrou správou, že sa budú môcť stretnúť so známymi postavami a ak si do hry importujú uložené pozície s Prameňov, príbeh bude reflektovať i rozhodnutia, ktoré hráč spravil v jednotke.

Postava bude môcť opäť byť muž alebo žena, ale tentoraz bude legendárnou postavou histórie Thedasu. Okrem pohlavia bude možné zvoliť si z tried známych už z Dragon age I. : válečník, lotr a mág.
Postava bude sama hovoriť a ľudia budú reagovať na jej rozhovory. Okrem toho bude môcť nadväzovať romantické vzťahy s určitými nehrateľnými postavami z družiny, ale i s inými po celom Thedase.
V Dragon age II.- Vzestup moci sa môžete tešiť i na nové kúzla a schopnosti, objavíte nový svet vykreslený úžasne detailnou grafikou v novom výtvarnom štýle.

Oficiálny trailer ku hre si môžete pozrieť tu.


ČLÁNOK PRIDAL: Shaola
Ďalšie novinky z kategórií HRA

Tagy: dragon age


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.232.127.73
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)