Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 604 užívateľov.
hits
NOVINKA | 17.8.2014 10:24 | KOMENTÁRE [0]
INÉ: Uvidíte v TV (18. - 24. 8.)

Čo zaujímavé môžete vidieť, keď zapnete televíziu počas nasledujúceho týždňa?

PONDELOK, 18. 8.

8:45-9:10 Simpsonovci (JOJ): Obyvatelia celého mesta sa zhodnú, že chcú vyhodiť Simpsonovcov zo Springfieldu. Tí sa teda rozhodnú odsťahovať...
11:30-12:20 Upírske denníky (Markíza): Rebekah sa vrátila a chce sa pomstiť. Bonnie sa cíti neisto, keď jej otec prijme úlohu dočasného starostu.
18:55-19:40 Pán času (ČT2): Doctor, Martha a Jack sa vrátia do 21. storočia osemnásť mesiacov po tom, čo Doctor s Marthou odišli. Zistia, že zmeškali voľby. Nový premiér, Harold Saxon, je v skutočnosti niekým, koho už kedysi stretli – pod iným menom.
22:00-23:45 Percy Jackson: Moře nestvůr (HBO): Aby zachránili ich útočište, Poseidónov syn a jeho priatelia sa vydajú na misiu k Moru netvorov v snahe objaviť mýtické zlaté rúno. Takisto im v ceste stojí aj staroveké zlo, ktoré treba zastaviť.
22:30-23:30 Dracula (JOJ): Grayson a Van Helsing musia čeliť zrušeniu svojej verejnej demonštrácie. Van Helsing sa snaží pomstiť pánu Browningovi a jeho rodine. Harker zistí, že Grayson si z neho robil blázna, a zakáže Mine, aby sa s ním stretávala. Mina sa preto sústredí len na školské vyučovanie, no napadnú ju chlapi lorda Davenporta. Len čo si Harker uvedomí, že to Devonport zorganizoval útok, odpovie vraždou. Zatiaľ lady Jane zisťuje, že do Londýna sa opäť vrátil legendárny Dracula.


UTOROK, 19. 8.

8:45-9:10 Simpsonovci (JOJ): Bart sa stane mestským vandalom a rozhodne sa Homera použiť ako inšpiráciu. Zatiaľ Apu čelí ťažkým chvíľam, keď mu nový hypermarket preberie všetkých zákazníkov.
11:35-12:25 Upírske denníky (Markíza): Jeremyho rozzúri, keď sa Klaus pokúsi kontrolovať ho tým, že ohrozí Mattov život. Damon Jeremyho trénuje. Elena sa pokúša s Klausom vyjednať, aby Jeremyho ochraňoval, no keď sa objaví náhle nečakané nebezpečenstvo, sama pre brata vymyslí odvážny plán.
18:55-19:40 Pán času (ČT2): Je to už rok, čo Master vypustil Toclafanov na Zemi. Ľudská rasa aj Doctor sú otrokmi pod Masterovou kontrolou a Martha Jones je jediná osoba, ktorá môže zlovestného Pána času zastaviť.
21:00-22:00 True Blood (HBO): Sookie zistí niečo veľmi nečakané. Eric a Pam vytvoria neobvyklé spojenectvo.


STREDA, 20. 8.

8:45-9:10 Simpsonovci (JOJ): Homerova rodina sa musí „vlámať“ do jeho snov v štýle filmu Inception.
11:35-12:25 Upírske denníky (Markíza): Starosta Hopkins zruší plánovanú školskú zábavu v štýle 80. rokov a Stefanovi sa podarí nájsť čarovný spôsob, ako to sklamanej Rebeke vynahradiť.
17:30-18:45 Pán času (ČT2): Doctorova TARDIS sa zrazí s vesmírnou loďou počas vianočnej párty. Na pomoc mu príde milá čašníčka Astrid.


ŠTVRTOK, 21. 8.

8:45-9:10 Simpsonovci (JOJ): Pán Burns nahradí všetkých svojich zamestnancov robotmi – až na Homera, ktorý na robotov dohliada.
11:35-12:25 Upírske denníky (Markíza): Shane vedie expedíciu na opustený ostrov, kde chce nájsť tajomstvo lieku. Rebekah a Elena pokračujú vo svojej trpkej vzájomnej rivalite.
18:55-19:40 Pán času (ČT2): V Londýne sa Doctor snaží vyšetriť pravdu o prípravku na chudnutie, ktorý vyrába Adipose Industries. Vyšetruje však ešte aj ktosi iný, jeho stará známa – Donna Noble.


PIATOK, 22. 8.

8:45-9:10 Simpsonovci (JOJ): Jimbova priateľka Jimba podvedie s Bartom. Homer sa snaží dohnať sledovanie televízneho seriálu o obetiach lietadlovej havárie, uväznených na ostrove.
11:35-12:25 Upírske denníky (Markíza): Damon narazí na lovca Vaughna a dopadne to nepekne. Uvedomí si, že je to jeden z Piatich. Stefan si prizná svoj postoj k možnému vyliečeniu z upírstva.
18:55-19:40 Pán času (ČT2): Doctor a Donna sa vyberú do Pompejí v r. 79 nášho telopočtu, v predvečer výbuchu sopky Vezuv.


SOBOTA, 23. 8.

18:55-19:40 Pán času (ČT2): Doctor a Donna sa objavia v 42. storočí, v sfére Oodov, aby zistili pravdu o ochote Oodov slúžiť ľudstvu.


NEDEĽA, 24. 8.

17:50-20:00 Iron Man 3 (HBO): Keď sa svet Tonyho Starka rozpadne kvôli obávanému teroristovi Mandarinovi, začína sa dlhá cesta obnovovania a pomsty.
18:55-19:40 Pán času (ČT2): Martha Jones, nová regrútka UNIT-u, požiada Doctora o pomoc. Treba vyšetriť detského génia Luka Rattigana a jeho systém ATMOS, ktorý používa každé auto na planéte.
20:00-21:45 Ledové království (HBO): Nebojácna optimistka Anna sa spojí s Kristoffom na dobrodružnej ceste, budú spolu čeliť rôznym prekážkam, stretnú úžasného snehuliaka Olafa a budú sa snažiť nájsť Anninu sestru Elsu, ktorej ľadové sily uväznili kráľovstvo vo večnej zime.
20:15-23:30 Letopisy Narnie: Princ Kaspian (Prima): Súrodenci Pevensieovci sa vrátia do Narnie, kde musia opätovne pomáhať – v boji so zlým kráľom – a uviesť na trón právoplatného dediča, princa Kaspiána.
20:30-22:30 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik (JOJ): Lucy a Edmund Pevensieovci sa vracajú aj s bratrancom Eustacom do Narnie, kde sa stretnú s princom Kaspiánom a vyberú sa na výlet cez more na kráľovskej lodi Ranný pútnik. Cestou natrafia na drakov, trpaslíkov či skupinu bojovníkov, až dosiahnu okraj sveta.


ČLÁNOK PRIDAL: Georgiana
Ďalšie novinky z kategórií INÉ

Tagy: simpsonovci, upirske denniky, percy jackson, dracula, trueblood, doctor who, iron man, frozen


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.232.127.73
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)