Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 614 užívateľov.
hits
NOVINKA | 16.10.2014 08:58 | KOMENTÁRE [0]
INÉ: Vydajte sa s Fantasy svetom na Neočakávanú cestu

Hľadáme šikovné ruky a hlavy plné kreatívnych nápadov.

Redakcia internetovej stránky o fantastike, Fantasy-svet.net, hľadá do svojich radov nové posily. Ak ste niekedy uvažovali nad tým, že by ste si založili blog, príp. už jeden vlastníte, ale stále to nie je to pravé orechové, alebo sa stali súčasťou nejakého zaujímavého webu, kde by ste mohli popustiť uzdu svojej fantázie a „literárne“ sa činiť, nastal ten správny čas, aby ste svoje nápady a sny konečne zrealizovali. Máte rozhľad nielen v televíznej alebo filmovej, rovnako tak v komiksovej či knižnej sfére? Blízke sú vám i festivaly, rôzne kultúrne podujatia s fantastickou tematikou, autorské čítania a krsty? Nepohrdnete dobrou knihou, zbierkou poviedkou, atypickou antológiou, elektronickým fantastickým magazínom a radi diskutujete o možnom i nemožnom? Chcete, aby vás bolo počuť? A to poriadne hlasno? Radi by ste svojimi písmenkami ovládli virtuálny svet plný fantázie? Neváhajte a napíšte nám!

Napriek tomu, že post reaktora-recenzenta bude viac-menej odmenený úsmevom, pochvalou, dobrým pocitom a sympatickým knižným výtlačkom podľa vlastného výberu, ktorý vám po prečítaní a zhodnotení i ostane (knihy nie sú lacnou záležitosťou a obchod typu kniha za recenziu je v dnešnej dobe veľmi lukratívnou ponukou, čo vy na to?), veríme, že si ho obľúbite a pomôžete nám pri ďalšom posúvaní sa (ak ide o kvalitu) vpred.

Pokiaľ teda máte chuť venovať kúsok zo svojho voľného času nášmu portálu, pošlite nám nejakú svoju ukážku na e-mail: pr@fantasy-svet.net, predmet správy „Spolupraca“. Samozrejme, radi v našom tíme uvítame aj aktívnych blogerov.

Recenzie vás nelákajú a radšej by ste sa venovali iba redakčnej činnosti? I v tomto prípade máme pre vás dobrú správu – post redaktora síce nie je odmenený nejakou peknou knihou, ale ponúka celkom sympatické zaškolenie sa v komunikácii s partnermi, ktorí náš web aktívne podporujú. A veruže ich nie je málo!

Fantastický portál Fantasy svet.net existuje už nejaké to pol desaťročie. Za ten čas sa snaží vždy priniesť niečo zaujímavé z oblasti fantastiky nielen knihomoľom, nadšencom fantastických fandomov, fantastickým geekom i obyčajným fanúšikom populárnej kultúry s prímesou fantasy, hororu a sci-fi, ale i tak tu má stále kopu miesta pre šikovné ruky a hlavy plné kreatívnych nápadov. Jednoducho sa chceme zlepšiť a vieme, že bez vašej pomoci to nie je také ľahké a jednoduché.ČLÁNOK PRIDAL: Yaonee
Ďalšie novinky z kategórií INÉ

Tagy: fantasy, scifi, horor


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 35.172.165.64
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)