Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 604 užívateľov.
hits
NOVINKA | 16.5.2014 01:30 | KOMENTÁRE [0]
SERIÁL: Do Storybrooku mieri Elsa

Čo nás čaká v štvrtej sérii OUAT?

Pokiaľ ste už videli záverečný dvojitý diel úspešného seriálu stanice ABC Once Upon a Time (Kde bolo, tam bolo) alebo pravidelne sledujete našu facebookovú stránku, určite vám neušlo, že na konci série nás tvorcovia poriadne prekvapili. Teda, aspoň mne osobne poriadne padla sánka, keď sa v poslednom závere z vázy, ktorú Emma a Hook nevedomky vzali z minulosti so sebou, vyliala jasnomodrá tekutina, ktorá sa sformovala do veľmi známej a v poslednej dobe aj populárnej postavy kráľovnej Elsy z rozprávky Frozen (Ľadové kráľovstvo), ktorá koncom minulého roka doslova otriasla svetom a získala si srdcia miliónov detí aj dospelých.

Okamžite sa rozbehli diskusie o tom, čo to pre seriál znamená a akú zohrá Elsa v celom príbehu rolu. Bude novým záporákom, alebo len nepochopenou kráľovnou, ktorá sa snaží nájsť si svoje miesto vo svete?

Scenáristi seriálu Adam Horowitz a Edward Kitsis v rozhovore pre portál TV Guide prezradili, že postava Elsy ešte nie je obsadená, dokonca sa zatiaľ ani nezačali kastingy (napriek tomu už fanúšikovia polemizujú o tom, kto by si ju mal zahrať, a internet zaplavujú fanmade postery, niektoré skutočne výborné). Do príbehu sa ju však rozhodli zaradiť ihneď po tom, ako videli animovaný film, pretože sa do Elsy doslova zaľúbili. Nikdy totiž nebola zloduchom, bola len nepochopená a to je pre nich veľmi silná skutočnosť. Podľa ich vlastných slov, zaradením Elsy do seriálu chcú vzdať tejto postave poctu a veria tomu, že to aj sami pochopíme, keď uvidíme ich interpretáciu tejto ľadovej kráľovnej a to, čo s ňou majú v pláne.

Na otázku, či môžeme v seriáli očakávať aj Annu, Olafa a ďalšie postavy zo spomínanej rozprávky, len tajnostkársky odpovedali, že by sami boli veľmi sklamaní, keby bola Elsa jedinou postavou zo sveta Frozen, ktorá sa v štvrtej sérii objaví. Zatiaľ nám však neprezradia, na koho sa môžeme tešiť.

Elsa však nebola jediným prekvapením, ktoré nám záver tretej série priniesol. Emma sa totiž rozhodla z Regininho väzenia zachrániť dievča, ktoré malo byť na druhý deň popravené, a aby predišla zmene udalostí v rozprávkovom svete, priviedla ju so sebou do Storybrooku. Na prekvapenie všetkých a najmä chuderky Reginy to však bola Marion, manželka Robina Hooda, o ktorom si Regina myslela, že s ním bude žiť šťastne až do smrti. No, vyzerá to tak, že vďaka Emminej nerozvážnosti to tak nebude. Alebo áno? Kitsis na to povedal, že za celý seriál Regina prešla veľkými zmenami. Napriek tomu je Zlá kráľovná najväčším záporákom seriálu práve kvôli svojim slabostiam. V pokračovaní budeme sledovať, ako si s touto situáciou poradí. Či sa však vráti k svojmu starému ja a bude sa chcieť Emme pomstiť rovnako ako kedysi Snehulienke, alebo sa s tým vyrovná, to scenáristi nechceli prezradiť. A, samozrejme, netreba zabúdať ani na Emmu. Zachová sa rovnako ako jej matka a bude cítiť vinu za to, čo Regine spôsobila?

Týmto pádom tu však nepochybne máme nový ľúbostný trojuholník, v ktorom sa Robin bude musieť rozhodnúť, či sa vráti k svojej žene, o ktorej si dlhé roky myslel, že je mŕtva, alebo zostane s Reginou. Ja osobne viac fandím druhej variante, pretože ma veľmi tešilo vidieť ju zase šťastnú.

Okrem toho tvorcovia naznačili aj ďalšiu zápletku, a to medzi Rumplom a Belle, ktorá verí, že jej Temný dal pravú dýku, na základe ktorej ho môže ovládať. No ako vieme, nie je to pravda, a Belle to určite zistí. Ajaj, už teraz sa bojím, čo sa z toho vykľuje.

Podľa všetkého sa máme rozhodne na čo tešiť, ja osobne som najviac nadšená z toho, že v seriáli uvidíme Elsu a možno aj ďalšie postavy z Ľadového kráľovstva. A čo vy, na čo sa najviac tešíte vy?


ČLÁNOK PRIDAL: Ella
Ďalšie novinky z kategórií SERIÁL

Tagy: once upon a time, kde bolo tam bolo, abc


Bookmark and Share
PRIDANIE KOMENTÁRA
Meno: 18.232.127.73
Nadpis:
Text:
Autorizácia: Ako neprihlásený návštevník musíte prejsť procesom autorizácie, aby sa zabránilo pridávaniu nezmyselných odkazov automatickými robotmi.
Prosím opíšte obidve slová z obrázka (oddelené medzerou) do textového poľa nižšie. Pre podrobnejšie informácie kliknite na ikonu otáznika vedľa obrázka.

UPOZORNENIE Váš komentár nesmie obsahovať hanlivé, ohovárajúce, vyhrážajúce sa alebo rasisticky motivované poznámky, a musí byť plne v súlade s legislatívou platnou na území Slovenskej republiky a Európskej Únie. Akékoľvek porušenie týchto podmienok bude ihneď a bez výnimky potrestané odstránením komentára, alebo BAN om.
Administrátori, prípadne iné poverené osoby, majú právo odstrániť akýkoľvek komentár podľa vlastného uváženia, bez udania dôvodu.

Administrátori, prevádzkovatelia, registrátor, ani technickí správcovia nie sú zodpovední za komentáre odoslané užívateľmi. Za komentár nesie plnú zodpovednosť jeho odosielateľ.

IP adresa internetového pripojenia bude zobrazená pri komentároch neprihlásených užívateľov.
DISKUSIA
K novinke nie sú žiadne komentáre.
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)