Stránka bola presmerovaná

Novú stránku nájdete na http://www.fantasy-svet.sk/

login
heslo
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Flotila » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Serafína a starcova palica » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Zornička a Filipko » kniha «
KNOWLEDGEBASE ZÁZNAM
Trhlina » kniha «
RECENZIA
Flotila » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Serafína a starcova palica » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Zornička a Filipko » kniha «
Autor: Yaonee
RECENZIA
Trhlina » kniha «
Autor: Yaonee
Goodreads: Book reviews, recommendations, and discussion
REKLAMA

Filmy a seriály v TV programeoptimalizace PageRank.cz
Kniha mesiaca február: Zárezy smrti
Dôležitý oznam:
Internetová stránka Fantasy-svet.net mení doménu. Budeme krajší, rýchlejší, prehľadnejší a plní nových informácií nielen zo sveta fantázie. Práce na novej stránke budú prebiehať približne do apríla 2017. Dovtedy budeme fungovať na starej známej adrese. O tom, kde nás po novom nájdete, vás budeme priebežne informovať.

Pre mesiac december zatiaľ nebola zverejnená kniha mesiaca.
SlavCon 2017
SlavCon 2017 sa tento rok bude konať priamo pod hviezdnou oblohou!
Celý článok
Zárezy smrti
Veronica Roth, autorka populárnej série Divergencia, sa vracia s novou dilógiou.
Celý článok
Novoročná kniha mesiaca január
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Vianočná kniha mesiaca december
Aj vy ste zvedaví na to, čo nám prináša posledné knižné kolo v tomto roku?
Celý článok
Kniha mesiaca november: Sychravé dni s Albatrosom! (aktualizované)
Prichádza ten pravý čas na knihy.
Celý článok
loaded
Jana Plauchová: Úvod do teórie chaosu

Príbeh o sile ľudského strachu, sebaklamoch a fóbiách. Ale aj o nevyčerpateľných možnostiach, výskume a zahrávaní sa s vesmírom. Peter „Pete“ Murray je teoretik hĺbkového prežitia. Hoci zachránil z havarovaných ponoriek už mnoho ľudí, sám sa do hlbín oceánu nikdy nepozrel. Má z nich totiž panickú hrôzu. A potom to príde. Prípad, aký doteraz nemal. Jedinečný. Obostretý tajomstvom. Čím ďalej, tým spletitejší. Prípad, v ktorom ide o viac než životy posádky.
 
Poznáte vedecko-fantastické knihy od Jany Plauchovej?
nie
42%
nie, ale už som o tejto autorke čosi počul
16%
áno
14%
áno, ale jej knihy ma neoslovili
15%
možno raz budem od nej čosi čítať
13%
Celkovo hlasovalo 614 užívateľov.
hits
Flotila

Nová recenzia z kategórie kniha!

Autor: Yaonee
Názov: Flotila

Serafína a starcova palica

Nová recenzia z kategórie kniha!

Autor: Yaonee
Názov: Serafína a starcova palica

Zornička a Filipko

Nová recenzia z kategórie kniha!

Autor: Yaonee
Názov: Zornička a Filipko

Trhlina

Nová recenzia z kategórie kniha!

Autor: Yaonee
Názov: Trhlina

NEDEĽA   29.5.2016
Rozhovor o tom, ako vznikla Myšia hliadka AUTOR: Rozhovor o tom, ako vznikla Myšia hliadkaČerstvá novinka z vydavateľstva Comics centrum pôsobí na prvý pohľad veľmi milo...
celý článok >


PIATOK   31.7.2015
Najlepšie výroky J.K. Rowlingovej AUTOR: Najlepšie výroky J.K. RowlingovejPri príležitosti jej a aj Harryho dnešných narodenín vám prinášame niekoľko nezabudnuteľných výrokov, ktorými nás autorka vo svojich knihách, ale aj rozhovoroch obohatila.
celý článok >


PONDELOK   11.5.2015
Kevin Hearne v Prahe AUTOR: Kevin Hearne v PraheAko ste iste zachytili, minulý týždeň sa v Prahe a Brne konala autogramiáda amerického spisovateľa Kevina Hearna.
celý článok >


PONDELOK   16.3.2015
Zomrel autor Úžasnej Plochozeme AUTOR: Zomrel autor Úžasnej PlochozemeSir Terry Pratchett, milovaný autor série o Plochozeme a autor a spoluautor niekoľkých ďalších románov dňa 12.3. 2015 vo veku 66 rokov prehral boj s Alzheimerovou chorobou.
celý článok >


PONDELOK   19.5.2014
Samantha Shannon o Kostičase, tajnom spisovateľskom klube a Harrym Potterovi AUTOR: Samantha Shannon o Kostičase, tajnom spisovateľskom klube a Harrym PotteroviBritská autorka, ktorej dystopické dielo Kostičas je na našom trhu ešte len krátky čas, navštívila Craiga Fergusona v jeho The Late Late Show 12. mája.
celý článok >


PONDELOK   5.5.2014
Len dva svety sú skutočné AUTOR: Len dva svety sú skutočnéAmerický autor s neamerickým menom (a poľskými koreňmi), ktorého literárny fantasy a science fiction svet poznal skoro od polky minulého storočia, je napriek priepasti času neustále v kurze.
celý článok >


NEDEĽA   4.5.2014
Prečo sa Neal Asher učí po grécky? AUTOR: Prečo sa Neal Asher učí po grécky?Obľúbený sci-fi autor navštívil grécku kultúru a my sme zas navštívili jeho blog.
celý článok >


PIATOK   2.5.2014
Ako vznikol názov série Upírska akadémia? AUTOR: Ako vznikol názov série Upírska akadémia?Jej autorka Richelle Meadová napísala blog o tom, ako kedysi hodlala pomenovať svoju najznámejšiu sériu.
celý článok >


NEDEĽA   22.12.2013
Tomáš Prokůpek: Karel Franta Kniha komiksů AUTOR: Tomáš Prokůpek: Karel Franta Kniha komiksů„Komiks v Česku právě prožívá své vůbec nejlepší období. Zmizely všechny ideologické tlaky, v češtině jsou dostupné překlady špičky světové produkce a díky globálně propojenému světu je dnes snadné dostat se ke kterémukoli zajímavému titulu, na jehož české vydání nedošlo" (Generace nula: český komiks 2000 – 2010, Tomáš Prokůpek).
celý článok >


NEDEĽA   15.12.2013
Petra Slováková a jiné podivnosti AUTOR: Petra Slováková a jiné podivnostiŽivím se normální prací (kupodivu), ale je pravda, že se to stíhá dost špatně.
celý článok >


STREDA   20.11.2013
Zuzana Csontosová: „Najmocnejšie kúzlo“ AUTOR: Zuzana Csontosová: „Najmocnejšie kúzlo“"Víly rastú rýchlejšie ako tráva a keď príde prvá zima, nik by neuhádol, že nemajú ani jeden rok..." (Zuzana Csontosová: Najmocnejšie kúzlo)
celý článok >


PONDELOK   7.10.2013
Rick Riordan: Toto je "Percabeth" kniha, na ktorú všetci čakali AUTOR: Rick Riordan: Toto je "Percabeth" kniha, na ktorú všetci čakaliAutor hovorí o svojej najnovšej knihe The House of Hades, ktorá vychádza už zajtra - 08. 10. 2013!
celý článok >


NEDEĽA   16.6.2013
George R. R. Martin: „Rád desím čitateľov a divákov!“ AUTOR: George R. R. Martin: „Rád desím čitateľov a divákov!“Skvelý a uznávaný fantasy autor navštívil show Conana O'Briena. Ak ste nevideli predposledný diel tretej série a chcete sa vyhnúť spoilerom, rozhovor si prečítajte až potom.
celý článok >


STREDA   6.2.2013
Tri novinky Veronicy Roth AUTOR: Tri novinky Veronicy RothAké sú? Prečítajte si v článku z autorkinho blogu.
celý článok >


PONDELOK   28.1.2013
M. T. Majar nielen o Znamení vlka AUTOR: M. T. Majar nielen o Znamení vlkaLen pred pár dňami sme sa pozreli na zúbok novinke od začínajúcej českej autorky M. T. Majar (vlastným menom Markéta Marková). Zvedavosť nám nedala, aby sme sa jej neopýtali na pár otázok, nielen ohľadom jej románu Znamení vlka. A kto sa veľa pýta, veľa sa dozvie. Ako to teda bolo v začiatkoch jej písania? Kto bol jej inšpiráciou a s kým sa vo svojej hlave rada porozpráva? Aj to a veľa iných zaujímavých vecí sa dozviete v rozhovore s touto úžasnou a vtipnou ženou. :)
celý článok >


Stránkovanie: 1 | 2 | 3 | 4
© Fantasy-svet.net, všetky práva vyhradené. Bez súhlasu majiteľov nesmie byť obsah tohto webu skopírovaný.
Fantasy-svet.net je stránka fanúšikov, nie je majiteľom autorských práv. Je len sprostredkovateľom
informácií o celosvetovo populárnych fantasy knihách, filmoch a i.
Created by Whitewash
Verzia 1.04 (Changelog)